Hotel Moré
Alcúdia,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Avstånd strand: 10 m
- Avstand sentrum: 1000 m
- Flyplass Mallorca (PMI): 61.3 km
- Basseng: 2 stk.
- Nærmeste strand/badeplass: 10 m
- Nærmeste sentrum: 1 km
- Heis
- Restaurant: 2 stk.
- Rengjøring – dager pr. uke: 7
Om hotellet
Hotel Moré ligger i et rolig boligområde ved starten av den vakre Pollensa-bukten på Mallorcas nordkyst, med fantastisk utsikt over havet og bare noen få skritt fra stranden. Her venter en ferie i fredelige omgivelser – perfekt for deg som vil slappe av og nyte livet i rolig tempo.
Ta et bad i bassenget med utsikt over det glitrende havet, eller gå ned til naturstranden nedenfor hotellet for et bad blant både sand og stein. Hvis du liker å holde deg aktiv, kan du besøke treningsrommet, og i resepsjonen kan du leie sykkel for å utforske nærområdet på to hjul.
Hotellet har en bufférestaurant samt en kombinert bar og à la carte-restaurant som serverer retter inspirert av Middelhavet. På terrassen kan du slå deg ned i kveldssolen og nyte noe godt å spise eller drikke, med utsikt over havet og naturen.
Vil du utforske området, ligger Alcudias sjarmerende gamleby i gangavstand, med trange gater, lokalt marked og mange små restauranter og butikker. Et godt tips er også å bli med på en av Vings spennende utflukter.
Her bor du i lyse og trivelige rom, alle med balkong der du kan nyte den friske sjøluften. Velg gjerne et rom med havutsikt – soloppgangen over bukten er dagens høydepunkt.





