GR Solaris Caribe Adults Only -

Cancún, Mexico Flagget til Mexico

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Treningsrom
  • Voksenhotell
  • Flyplass Cancún (CUN): 12.6 km

Gjesters vurdering

| 4,2/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du GR Solaris Caribe Adults Only - All Inclusive i Cancun (Zona Hotelera) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Iberostar Cancun golfbane og Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc nasjonalpark. Dette resort-overnattingsstedet ved stranden ligger 4,6 mi (7,5 km) unna La Isla kjøpesenter og 10,2 mi (16,4 km) unna Moon Palace golfklubb. Føl deg som hjemme i et av de 195 gjesterommene, som har minibar (inkludert) og LCD-TV. Underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc nasjonalpark - 0,7 km
Nichupté-lagunen - 0,8 km
El Rey-ruinene - 1,2 km
Iberostar Cancun golfbane - 1,4 km
El Rey Ruins stistart - 1,4 km
Delfines-stranden - 1,6 km
Mayamuseet i Cancún - 3,5 km
San Miguelito - 3,8 km
Oasis arena - 3,8 km
Aquaworld - 4,2 km
Ballenas-stranden - 5,3 km
Korallstrand - 5,8 km
Riviera Cancun golfhotell - 6,2 km
Puerto Morelos nasjonale maritime park - 6,3 km
Luxury Avenue kjøpesenter - 6,4 km

De nærmeste flyplassene er:
Cancun, Quintana Roo (CUN-Cancun internasjonale flyplass) - 12,5 km
Tulum int. lufthavn (TQO) - 165,9 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Skjem bort deg selv med massasjer og kroppsbehandlinger på stedet. Her har du tilgang til blant annet 2 boblebad, en nattklubb og et treningssenter. Dette resort-overnattingsstedet i middelhavsstil har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Smak på internasjonale retter på Cafe Solaris, en av dette overnattingsstedets 7 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en bassengbar samt 4 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: MXN 85.40 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 19.00.
  • Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette overnattingsstedet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Barn på 18 år og yngre har ikke adgang på dette hotellet. Det er bare for voksne.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart

Laster inn søkeresultater...