The Prince Akatoki London
London,
Storbritannia
Fasiliteter
- Air condition
- Treningsrom
- Flyplass London Gatwick (LGW): 63.8 km
Om hotellet
The Prince Akatoki London ligger sentralt plassert i London, en 5 minutters spasertur fra Frameless Immersive Art Experience og 6 minutter til fots fra Hyde Park. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 0,7 mi (1,2 km) unna Oxford Street og 1,9 mi (3,1 km) unna Buckingham Palace. Føl deg som hjemme i et av de 82 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har kjøleskap og minibar. Underholdningen er sikret med en plasma-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, regndusjhode og designertoalettartikler. Rommet har telefon, samt safe med plass til bærbar PC og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Marble Arch - 0,3 km
Park Lane - 0,4 km
Frameless Immersive Art Experience - 0,4 km
Hyde Park - 0,5 km
Baker Street - 0,5 km
Selfridges - 0,6 km
Marylebone High Street - 0,9 km
Bond Street - 1,1 km
Madame Tussauds voksmuseum - 1,2 km
Oxford Street - 1,2 km
Regent's Park - 1,3 km
Regent Street - 1,4 km
Kensington Gardens - 1,5 km
Oxford Circus - 1,5 km
Berkeley Square - 1,6 km
De nærmeste flyplassene er:
London (LCY-London City) - 19,3 km
Heathrow flyplass (LHR) - 27,3 km
Gatwick flyplass (LGW) - 67,7 km
London (LTN-Luton) - 52,1 km
Foretrukket flyplass for The Prince Akatoki London er Heathrow flyplass (LHR).
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, hurtigutsjekking og renseri-/vaskeritjenester. Dette hotellet tilbyr møte- og konferanselokaler som konferanserom og møterom. Du tilbys blant annet et døgnåpent treningssenter og wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Dette hotellet i edwardiansk stil har i tillegg peis i lobbyen og bankettsal. Kom og spis lunsj eller middag i dette hotellets restaurant, TOKii, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Engelsk frokost serveres fra kl. 06.30 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 07.00 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg.- Pris for engelsk frokost: ca. GBP 36 per person
- Kjæledyravgift: GBP 75 per kjæledyr, per opphold
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
