Disney's Grand Floridian Resort & Spa

Orlando, USA Flagget til USA

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Orlando (MCO): 40.4 km

Gjesters vurdering

| 4,7/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Disney's Grand Floridian Resort & Spa i Lake Buena Vista (Bay Lake) som overnattingssted, vil du være mindre enn en 5 minutters kjøretur fra Disney's Magnolia golfbane og Disney's Palm golfbane. Dette hotellet ved stranden ligger 1,8 mi (2,9 km) unna Magic Kingdom® Park og 5,1 mi (8,2 km) unna Epcot®. Føl deg som hjemme i et av de 867 gjesterommene, som har MP3-dokkingstasjon. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har kombinert dusj/badekar og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Walt Disney World® Resort - 0,3 km
Beachcomber Beach - 0,6 km
Magic Kingdom® Park - 1,6 km
Walt Disney World Railroad - 1,7 km
Disney's Magnolia golfbane - 1,6 km
Disney's Palm golfbane - 1,7 km
Lake Butler - 7,8 km
Disney's Winter Summerland Miniature Golf Course - 8,2 km
Epcot® - 8,2 km
Disney's Fantasia Gardens minigolfbane - 8,3 km
Disney's Blizzard Beach Water Park - 8,6 km
Norway Pavilion - 10,1 km
Disney's Lake Buena Vista golfbane - 10,6 km
Orange County National Golf Club - 10,7 km
Grand Cypress Golf Club - 11,7 km

De nærmeste flyplassene er:
Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 27,1 km
Orlando internasjonale flyplass (MCO) - 41,3 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Her har du tilgang til blant annet 2 utendørsbassenger, en vannsklie og et treningssenter. Dette hotellet i viktoriansk stil har i tillegg concierge-tjenester, barnepass (mot betaling) og et spillrom. Har du lyst til å tilbringe dagen på fornøyelsesparken i nærheten, er det bare å bare hoppe på den kostnadsfrie bussen. Ta deg noe å spise på Victoria and Albert, en av dette hotellets 7 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren. Ferdiglaget frokost tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 11.30 mot et tillegg.
  • Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. USD 15–30 per person
  • Avgift for betjent parkering: 39 USD per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Barn som er 18 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Byggeaktiviteter foregår ved en nabobygning, og det kan forekomme støy fra byggearbeidet.
  • Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...