The Grand Resort Hurghada

Hurghada, Egypt Flagget til Egypt

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Flyplass Hurghada (HRG): 3.9 km

Gjesters vurdering

| 4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du The Grand Resort Hurghada i Hurghada (Landsbyveien) som overnattingssted, vil du bare ha 15 minutter å kjøre til Rødehavet og New Marina. Dette hotellet med alt inkludert ligger 7,7 mi (12,3 km) unna Hurghada City Center og 25 mi (40,3 km) unna El Gouna strand. Føl deg som hjemme i et av de 828 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har badekar eller dusj og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og blendingsgardiner/gardiner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Rødehavet - 0,5 km
Hurghada museum - 2 km
Sindbad Aqua Park - 2,2 km
Sackalla-plassen - 8,9 km
Al Mina-moskeen - 9,2 km
New Marina - 9,4 km
Sand City Hurghada - 9,6 km
Hurghada maritime havn - 9,6 km
Senzo Mall - 11,2 km
El Dahar basarer - 11,9 km
Hurghada City Center - 12,3 km
Saint Shenouda koptisk-ortodokse kirke - 12,4 km
Hurghada-moskeen - 12,8 km
Aqua Park - 13,1 km
Hurghada marinemuseum og akvarium - 16,2 km

Nærmeste store flyplass er Hurghada (HRG-Hurghada internasjonale flyplass) - 5,9 km

Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Tilbring dagen på den private stranden eller ta et bad i et av stedets 3 utendørsbassenger. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), gavebutikk/kiosk og frisørsalong. Ta deg noe å spise på Pergola, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en bassengbar samt 6 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00.
  • Lokale lover kan forby ugifte gjester å dele rom. Gjestene må fremvise vigselsattest dersom overnattingsstedet ber om det.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er nødvendig med bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart

Laster inn søkeresultater...