htop Royal Sun Suites
Santa Susanna,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Barneklubb
- Flyplass Barcelona (BCN): 81.1 km
Om hotellet
Velger du htop Royal Sun Suites i Santa Susanna som overnattingssted, bor du nær stranden, mindre enn en 10 minutters kjøretur unna både Pineda de Mar-stranden og Karter. Dette hotellet ved stranden ligger 8,6 mi (13,8 km) unna Lloret de Mar strand og 15,6 mi (25,2 km) unna Tossa de Mar-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 217 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og LED-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har badekar og toalettartikler (inkludert). Rommet har telefon, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Les Caletes strand - 0,4 km
Karter - 0,5 km
Santa Susanna strand - 0,5 km
Levante-stranden - 0,8 km
Les Dunes-stranden - 1,3 km
L'Astillero-stranden - 1,6 km
Can Campasol park - 2,1 km
La Conca-stranden - 2,1 km
Parc Francesc Macia - 2,2 km
Pineda de Mar-stranden - 2,5 km
Malgrat de Mar-stranden - 2,5 km
Kite & Paddel Surf Center Catalunya - 2,9 km
Pescadors-stranden - 2,9 km
La Riera-stranden - 3,3 km
Pau Casals Plaza - 3,6 km
De nærmeste flyplassene er:
Girona (GRO-Costa Brava) - 33,2 km
Barcelona El Prat lufthavn (BCN) - 84,9 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.98 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 17 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 25 EUR (én vei)
- Avgift for safe på rommet: 8 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Kontaktfri innsjekking er tilgjengelig.



