Novotel Saigon Centre

Ho Chi Minh-byen, Vietnam Flagget til Vietnam

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Ho Chi Minh Saigon (SGN): 6.4 km

Gjesters vurdering

| 4,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger Novotel Saigon Centre som overnattingssted, vil du bo sentralt i Ho Chi Minh-byen mindre enn 10 minutter til fots fra Krigsminnemuseet og Saigon hovedpostkontor. Dette hotellet med spa ligger 0,7 mi (1,2 km) unna Uavhengighetspalasset og 0,8 mi (1,3 km) unna Ho Chi Minh-byens operahus. Føl deg som hjemme i et av de 247 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Kablet og trådløst internett er tilgjengelig. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rommet har safe og skrivebord, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Konsulatområde - 0,1 km
Det kinesiske generalkonsulatet - 0,1 km
Diamond Plaza kjøpesenter - 0,6 km
Tan Dinh kirke - 0,7 km
Notre-Dame-basilikaen i Saigon - 0,8 km
Krigsminnemuseet - 0,8 km
USAs generalkonsulat - 0,8 km
Saigon hovedpostkontor - 0,8 km
Notre Dame-torget - 0,9 km
Dong Khoi-gaten - 0,9 km
Vincom Center kjøpesenter - 1 km
Tran Hung Dao-tempelet - 1 km
Tao Dan park - 1,1 km
Parkson-plassen - 1,1 km
Uavhengighetspalasset - 1,2 km

Den foretrukne flyplassen for Novotel Saigon Centre er Tan Binh - Tan Son Nhat internasjonale flyplass (SGN) - 5,8 km

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), limousin-/privatbiltjenester og en PC-stasjon. Planlegger du en event i Ho Chi Minh-byen? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 320 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 8 møterom. Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng, en badstue og et treningssenter. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Du kan spise lunsj eller middag på The Square, en restaurant som spesialiserer seg på internasjonale retter. Du kan også få deg noe å spise på kafeen, og i tilegg tilbys det romservice (døgnet rundt). Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. VND 418000 per person
  • Avgift for ekstraseng: 932000.0 VND per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Opptil 2 barn som er 16 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...