Aluasun Continental Park Hotel & Apartments
Alcúdia,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Barneklubb
- Avstånd strand: 150 m
- Avstand sentrum: 4 km
- Flyplass Mallorca (PMI): 62.4 km
- CarefullySelected
Om hotellet
Når du har Aluasun Continental Park Hotel & Apartments i Muro som overnattingssted, bor du ved sjøen, kun 10 minutter å kjøre fra Playa de Muro og Alcúdia-stranden. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 9,9 mi (16 km) unna Pollensa havn og 0,4 mi (0,7 km) unna Platja dels Francesos. Føl deg som hjemme i et av de 190 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har kjøleskap. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Playa de Muro - 0,4 km
Platja dels Francesos - 0,5 km
Alcúdia-stranden - 1,9 km
Albufera naturpark - 2,8 km
Hidropark - 3,4 km
Es Comú - 3,9 km
Alcúdia havn - 4,1 km
Pollentia romerske ruiner - 4,5 km
Sant Jaume-museet - 4,8 km
Pollentia monografisk museum - 4,8 km
San Jaimes kirke - 4,8 km
Auditori d'Alcúdia - 4,9 km
Ca’n Canta - 5 km
Plaza de Toros - 5,5 km
Xara byport - 5,5 km
Den foretrukne flyplassen for Aluasun Continental Park Hotel & Apartments er Palma de Mallorca (PMI) - 63,5 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et treningssenter. Dette hotellet i middelhavsstil har dessuten wi-fi (inkludert), et spillrom og TV i fellesområdet. Som gjest på Aluasun Continental Park Hotel & Apartments kan du spise et bedre måltid på Terra. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift som skal betales til overnattingsstedet. Avgiften reduseres med 50 % etter den 8. natten, og barn under 16 år er unntatt avgiften. Andre unntak og reduksjoner kan finne sted. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.83 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 0.41. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 31. oktober: EUR 3.30 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 1.65. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Kjæledyravgift: EUR 50 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for safe på rommet: 4 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 18.00.
- Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.






