The Connaught, Maybourne

London, Storbritannia Flagget til Storbritannia

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass London Gatwick (LGW): 63.0 km
  • Flyplass London Stansted (STN): 66.0 km
  • Flyplass London Heathrow (LHR): 26.0 km

Gjesters vurdering

| 4,7/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger The Connaught, Maybourne som ditt overnattingssted i London, vil du både bo i hjertet av byen og dessuten ha mindre enn 5 minutter å kjøre fra Selfridges og Buckingham Palace. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 1,9 mi (3 km) unna Serpentine Gallery og 1,9 mi (3,1 km) unna Big Ben. Føl deg som hjemme i et av de 122 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med iPod-dokkingstasjon og minibar (med noen artikler inkludert). Kablet og trådløst internett er tilgjengelig. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, designertoalettartikler og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Berkeley Square - 0,3 km
Selfridges - 0,5 km
Hyde Park - 0,6 km
Park Lane - 0,6 km
Bond Street - 0,7 km
Oxford Street - 0,8 km
Piccadilly - 0,9 km
Green Park - 0,9 km
Regent Street - 0,9 km
London Palladium Theatre - 0,9 km
Baker Street - 1 km
Oxford Circus - 1 km
Marble Arch - 1 km
Hyde Park Corner - 1 km
Marylebone High Street - 1,2 km

De nærmeste flyplassene er:
London (LCY-London City) - 15,9 km
Heathrow flyplass (LHR) - 26,8 km
Gatwick flyplass (LGW) - 67,2 km
London (LTN-Luton) - 53 km

Foretrukket flyplass for The Connaught, Maybourne er Heathrow flyplass (LHR).

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), hurtigutsjekking og aviser i lobbyen (inkludert). Dette hotellet tilbyr 4 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet et innendørsbasseng, et dampbad og et treningssenter. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Smak på franske retter på Helene Darroze, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Trenger du å slappe av litt? Ta en pause med noe godt å drikke på en av overnattingsstedets 4 barer/lounger. Engelsk frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 11.00 mot et tillegg. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering av VisitEngland, som er Englands nasjonale turistkontor.
  • Pris for engelsk frokost: ca. GBP 45 per person
  • Avgift for betjent parkering: 70 GBP per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
  • Avgift for ekstraseng: 75.0 GBP per natt
  • Servicegebyr: 5 prosent

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 21.00.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...