Costa Calero Hotel Thalasso & Spa

Puerto Calero, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Oppvarmet basseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Spa
  • Barneklubb
  • Flyplass Lanzarote (ACE): 13.1 km

Gjesters vurdering

| 4,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Costa Calero Hotel Thalasso & Spa som overnattingssted i Yaiza, vil du bare ha 10 minutter å kjøre både til Pocillos-stranden og til Fariones sportssenter. Dette hotellet med spa ligger 15,6 mi (25,1 km) unna Playa Blanca og 13,4 mi (21,6 km) unna Marina Rubicon. Føl deg som hjemme i et av de 340 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har kombinert dusj/badekar med dype avslapningsbadekar og hårføner. Rommet har telefon, samt skrivebord og blendingsgardiner/gardiner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Arena-stranden - 3,7 km
Quemada strand - 3,9 km
Chica-stranden - 4,2 km
Fariones sportssenter - 4,2 km
Lanzarote-strendene - 4,4 km
Timanfaya Sub - 4,4 km
Puerto del Carmen strand - 4,5 km
Lanzarote golfhotell - 6,7 km
Bodeguita Vega Volcán - 6,9 km
La Peñita - 7,4 km
Gran Casino de Lanzarote - 7,4 km
Jose Saramago museum - 7,8 km
Pocillos-stranden - 7,9 km
El Barranquillo-stranden - 7,9 km
La Antigua Escuela de Yaiza kunstsenter - 9,9 km

Den foretrukne flyplassen for Costa Calero Hotel Thalasso & Spa er Arrecife (ACE-Lanzarote) - 13,1 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Dette hotellet tilbyr 3 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet 4 utendørsbassenger, et helsestudio og sykkelutleie. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og et spillrom. Med den kostnadsfrie bussen er det enkelt å komme seg til stranden. Spis deg god og mett på internasjonale retter på La Magdalena, en av dette hotellets 2 restauranter. Stedet har en bassengbar samt 3 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.30 mot et tillegg.
  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 16 for voksne og EUR 8 for barn
  • Avgift for safe på rommet: 2.5 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 18.00.
  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • En obligatorisk avgift for gallamiddag på nyttårsaften er inkludert i totalprisen som vises for opphold som omfatter 31. desember.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Enkelte fasiliteter kan ha begrenset tilgang. Gjester kan ta kontakt med overnattingsstedet for flere opplysninger ved å bruke kontaktopplysningene på reservasjonsbekreftelsen.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...