Courtyard Orlando Lake Buena Vista in the Marriott Village

Orlando, USA Flagget til USA

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Flyplass Orlando (MCO): 28.8 km

Gjesters vurdering

| 4,1/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Courtyard Hotel er en del av resortområdet Marriott Village i Orlando. Et Walt Disney World Good Neighbor®-hotell med perfekt beliggenhet for deg som ønsker å bo i nærheten av alle aktiviteter og shopping. Her bor du komfortabelt og i harmoniske omgivelser, selv om du er midt på en stor resort.

Her kan du nyte et herlig ferieliv med blant annet tilgang til tre bassenger i resortstil og tre boblebad. Hotellet ligger i det attraktive Lake Buena Vista-området, nær Disney Springs og innen gangavstand fra The Vineland Premium Outlets. Utforsk regionens attraksjoner på en enkel måte med hotellets gratis transporttjeneste.

Courtyard har store luftige rom med AC, romslig bad, vegghengt flatskjerm-TV med kabelkanaler og skrivebord.

Courtyard Orlando Lake Buena Vista in Marriott Village har også et treningssenter. Hotellet har i tillegg et mattorg med is, pizza, delikatesser og kaffe. I hotellets restaurant, The Bistro, serveres det frokost og middag.

På området finnes det ytterligere 2 hoteller, og som gjest har du rett til å bruke fasilitetene på disse hotellene, slik som treningsrom, innendørsbasseng og restauranter.

I USA krever hoteller noen ganger en avgift som inkluderer Wi-Fi, håndklær ved bassenget osv. Avgiften betales av gjesten direkte til hotellet. Avgiften er ca. 12,5 % per rom.

Slik bor du

Luftkondisjonering, safe, satellitt-tv, telefon, Internett, kaffekoker, føner, strykebrett, strykejern og bad/dusj.

Bygningens fasiliteter

Resepsjon, restaurant, frokostsal, trimrom, boblebad, bar, konferanserom, Wi-Fi, parkering (mot avgift), lekeplass.

Tillegg

Frokostbuffé mot tillegg.

Annet

5 etasjer, heis.

Ankomst

Innsjekkingstid: 16:00 - 22:30.

Kart

Laster inn søkeresultater...