Corali Hotel
Tigaki,
Hellas
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Barneklubb
- Flyplass Kos (KGS): 15.8 km
Om hotellet
Velger du Corali Hotel som overnattingssted i Kos, vil du være mindre enn en 15 minutters kjøretur unna Kos havn og Lambi strand. Dette hotellet med alt inkludert ligger 1,9 mi (3 km) unna Igroviotopos Alikis og 2,6 mi (4,2 km) unna GoKart Maramari. Føl deg som hjemme i et av de 180 gjesterommene, som har kjøleskap. Rommene har egen balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har badekar og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Igroviotopos Alikis - 2,8 km
Lambi strand - 3 km
GoKart Maramari - 4,4 km
Alykes Kos strandområde - 6,1 km
Marmari strand - 6,4 km
Asclepieion av Kos - 7,6 km
Asklepion - 7,7 km
Asklepion - 8,3 km
Romersk odeon - 8,6 km
Eleftherias torg - 9,3 km
Kos arkeologiske museum - 9,3 km
Herkulestempelet - 9,3 km
Gamle agora - 9,4 km
Agia Paraskevi-kirken - 9,4 km
Kristne basilika - 9,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Kos (KGS-Kos internasjonale flyplass) - 16 km
Kalymnos (JKL-Kalymnos nasjonale flyplass) - 33,8 km
Leros (LRS) - 73,7 km
Bodrum (BXN-Imsik) - 467,1 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Kos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 5.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter.


