Platanista Hotel

Psalidi, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Spa
  • Avstånd strand: 200 m
  • Avstand sentrum: 3 km
  • Flyplass Kos (KGS): 25.9 km
  • Basseng: 2 stk.
  • Nærmeste strand/badeplass: 200 m
  • Nærmeste sentrum: 3 km
  • Bar: 3 stk.
  • Heis: Ja, delvis
  • Restaurant: 2 stk.
  • Minimarked
  • Rengjøring – dager pr. uke: 6

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Platanista Hotel er et stilrent og populært hotell med rolig beliggenhet nær stranden, rett utenfor Kos by. Her bor du komfortabelt i smakfullt innredede rom, og hotellet passer like godt for par som for familier. Dagene kan fylles med bading, god mat og aktiviteter – eller bare deilig avslapning ved bassenget.

Platanista Hotel har et stort og luftig bassengområde med to romslige basseng omgitt av solsenger og parasoller. I det ene bassenget arrangeres enkle aktiviteter, mens det andre er roligere og har boblebad. Hotellet har også et separat barnebasseng. Vil du bade i havet, er det bare en kort spasertur til Psalidi Beach.

I bufférestauranten starter du dagen med en frokostbuffé som er inkludert i reisens pris. Om kvelden serveres en variert middagsbuffé, og hvis du bestiller halvpensjon, er middagen inkludert. På dagtid kan du spise og drikke i à la carte-restauranten Taverna, og senere på kvelden holder barene åpent for drinker i en avslappet atmosfære.

For deg som vil være aktiv, finnes det mange muligheter. Du kan trene i treningsrommet, delta på vanngymnastikk og spille tennis, minigolf og ulike ballspill. Etterpå kan du slappe av i spaavdelingen og unne deg en deilig massasje. Noen kvelder i uken byr hotellet på musikk og annen underholdning, og de yngste gjestene kan glede seg til både lekeplass og minidisco.

Platanista Hotel ligger litt tilbaketrukket fra hovedveien som følger stranden og havet. Til havnen og sentrum av Kos by er det bare tre kilometer, så det er enkelt å kombinere rolige dager ved bassenget med utflukter inn til byen. Vil du slippe å gå, kan du leie sykkel i resepsjonen eller ta lokalbussen.

Kart

Laster inn søkeresultater...