Bella Vista Apartments

Nidri, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Air condition
  • Flyplass Preveza (PVK): 34.8 km

Gjesters vurdering

| 4,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

I Lefkada ligger Bella Vista Apartments kun en 1 minutters kjøretur unna Perigiali strand og 5 minutter unna Nidri-fallene. Dette gjestehuset ligger 9 mi (14,5 km) unna Lefkadas Marina og 9,5 mi (15,4 km) unna Mikros Gialos strand. Føl deg som hjemme på et av de 13 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Rommene har egen møblert balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har vannkoker og rengjøring tilbys daglig. strykejern/-brett kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Det joniske hav - 0,1 km
Perigiali strand - 0,8 km
Onasis-statue - 1,9 km
Dimosari-fossen - 3,7 km
Nidri-fallene - 3,7 km
Agia Kiriaki kirke - 2,7 km
Episkopos-stranden - 6,6 km
Desimi-stranden - 7,6 km
Paralia Episkopos-stranden - 8,4 km
Get Active! Dagsturer - 8,5 km
Melissa-juvet - 10,8 km
Ligia-stranden - 11,2 km
Analipsi kirke - 11,7 km
Skaros-fjellet eikeskogsholt - 14,4 km
Samling av post-bysantinske ikoner - 14,4 km

De nærmeste flyplassene er:
Preveza (PVK-Aktion nasjonale flyplass) - 34,8 km
Athen (ATH-Eleftherios Venizelos) - 396 km

Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet sykkelutleie eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette gjestehuset har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og et spillrom. Du kan få deg noe å spise på 14 kafeer på dette gjestehuset, eller slappe av på rommet og benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Overnattingsstedet er stengt mellom 20. september og 1. juni.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Lefkada pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.

Kart

Laster inn søkeresultater...