Annaliza Aparthotel

Ipsos, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Bar
  • Air condition
  • Flyplass Korfu (CFU): 17.7 km

Gjesters vurdering

| 3,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Annaliza Aparthotel i Korfu som overnattingssted, bor du nær stranden, kun 1 minutter å kjøre fra Ipsos-stranden og 7 minutter fra Barbati strand. Dette leilighetshotellet ligger 9 mi (14,4 km) unna Korfu havn og 1,8 mi (2,9 km) unna Dassia-stranden. Føl deg som hjemme på et av de 36 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med kjøleskap og ovn. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Rommene har separat sitteområde og vannkoker, og rengjøring tilbys bare på hverdager. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Ionian Sea - 0,1 km
Ipsos-stranden - 0,5 km
Dassia-stranden - 3 km
Barbati strand - 3,4 km
Glyfa Beach - 5,3 km
Dafnila Beach - 5,6 km
Nissaki Beach - 6,9 km
Gouvia Beach - 7,4 km
Kaminaki Beach - 9 km
Gouvia Marina S.A. - 9,1 km
Krouzerí - 10 km
Agni Beach - 11 km
Agni Bay - 11,6 km
Kapodistrias museum - 12,3 km
Aqualand - 12,4 km

Den foretrukne flyplassen for Annaliza Aparthotel er Korfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 16 km

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon og kaffe på fellesområdet. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette leilighetshotellet har dessuten wi-fi (inkludert) og TV i fellesområdet. Som gjest på Annaliza Aparthotel kan du få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Kontinental frokost tilbys daglig mot et tillegg.

Du vil måtte betale følgende på overnattingsstedet:

  • Lokale myndigheter i Korfu pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: 1.50 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. november til 29. februar
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: 3.00 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. mars til 31. oktober

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for kontinental frokost: ca. EUR 5.00 per person
  • Avgift for airconditioning: EUR 5 per dag
  • Avgift for safe på rommet: 10 EUR per uke

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 19.00.

Kart

Laster inn søkeresultater...