Arkadia Luxury Hotel Apartments

Tsilivi, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Air condition

Gjesters vurdering

| 4,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger Arkadia Luxury Hotel Apartments i Zakynthos som overnattingssted, bor du på stranden og dessuten kun 15 minutter unna Tsilivi Beach og Det joniske hav med bil. Dette leilighetshotellet ved stranden ligger 4,7 mi (7,5 km) unna Alykanas-stranden og 9,9 mi (16 km) unna Laganás strand. Føl deg som hjemme i et av de 18 gjesterommene, som er individuelt innredet og utstyrt med MP3-dokkingstasjon og minibar. Sengen har overmadrass og sengetøy i egyptisk bomull. Rommene har egen møblert balkong. Underholdningen er sikret med parabol-TV og DVD-spiller, mens wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Badene har badekar eller dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Det joniske hav - 0,1 km
Amboula-stranden - 1,8 km
Kavos Pasou - 2,8 km
Panagia Psarou - 2,9 km
Psarou-stranden - 2,9 km
Dermatousa kloster - 3 km
Tsilivi badeland - 3 km
Gaidaros-stranden - 3,2 km
Tsilivi Beach - 4,1 km
Amoudi-stranden - 4,6 km
Callinico vingård - 6,4 km
Alykanas-stranden - 7,5 km
Solomos og Kalvos museum - 8,8 km
Fantasy minigolf - 8,9 km
Akrotiri-stranden - 9,2 km

De nærmeste flyplassene er:
Zakynthos (ZTH-Zakynthos internasjonale flyplass) - 14,3 km
Argostolion (EFL - Kefalonia int.) - 125,8 km

Foretrukket flyplass for Arkadia Luxury Hotel Apartments er Zakynthos (ZTH-Zakynthos internasjonale flyplass).

Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, hurtiginnsjekking og hurtigutsjekking. Gjestene tilbys transport fra flyplassen til hotellet på forespørsel og transport til cruiseskipterminalen mot et tillegg. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette leilighetshotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Ta deg noe å spise i dette leilighetshotellets restaurant, hvor du kan spise utendørs med utsikt over hagen. Du kan også slappe av på rommet og benytte deg av romservice. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen, strandbaren eller bassengbaren.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Zakynthos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for flyplasstransport: EUR 28 per kjøretøy (maks antall passasjerer: 5)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Lokale lover kan forby ugifte gjester å dele rom. Gjestene må fremvise vigselsattest dersom overnattingsstedet ber om det.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.30 og kl. 19.30.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...