Ano Aparthotel
Acharavi,
Hellas
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Air condition
Om hotellet
Velger du Ano Aparthotel i Korfu som overnattingssted, bor du nær stranden, mindre enn 10 minutters gange fra Acharavi-stranden og Det joniske hav. Dette gjestehuset ligger 16,7 mi (26,8 km) unna Paleokastritsa strand og 20,3 mi (32,7 km) unna Korfu havn. Føl deg som hjemme på et av de 8 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Rommene har egen lanai. Underholdningen er sikret med en 32-tommers flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys med jevne mellomrom. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Det joniske hav - 0,1 km
Acharavi-stranden - 0,7 km
Roda-stranden - 2,4 km
Antinioti-lagunen - 4,6 km
St. Spyridon første strand - 5,8 km
St. Spyridon andre strand - 6 km
Ruinene til Agía Ekateríni munkekloster - 7,2 km
Kalamaki-stranden - 7,7 km
Imerolia strand - 11,3 km
Sidari strand - 11,7 km
D Amour-stranden - 12,4 km
Kanáli tou Érota - 12,6 km
Apotripiti - 12,8 km
Kassiopi slott - 12,9 km
Karavi-stranden - 13,1 km
Den foretrukne flyplassen for Ano Aparthotel er Korfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 37,4 km
Gjester har tilgang til blant annet vaskeritjenester, safe i resepsjonen og heis. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette gjestehuset tilbyr også wi-fi (inkludert) og grill.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Korfu pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
