Sunday Hotel Holiday International Dubai

Bur Dubai, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Dubai (DXB): 18.7 km
  • Flyplass Dubai World Central (DWC): 62.1 km

Gjesters vurdering

| 4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

I hjertet av Dubai ligger Sunday Hotel Holiday International Dubai. Herfra er det mindre enn fem minutter å kjøre til Dubai museum og BurJuman kjøpesenter. Dette hotellet med spa ligger 0,8 mi (1,4 km) unna Dubai Creek og 2,5 mi (4,1 km) unna City Centre Deira. Føl deg som hjemme i et av de 210 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og LCD-TV. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj og tøfler. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Al Seef - 0,9 km
BurJuman kjøpesenter - 1 km
SMCCU Sheikh Mohammed senter for kulturell forståelse - 1,1 km
Dubai museum - 1,3 km
Dubai Creek - 1,3 km
Den store moskee - 1,4 km
Tekstil-souk - 1,5 km
Meena basar - 1,5 km
Dubai Heritage Village - 2,4 km
Elveparken - 2,5 km
Krydder-souk - 2,5 km
Gull souk - 3 km
Zabeel-parken - 3,3 km
Dubai Garden Glow - 3,3 km
Dubai Frame - 3,5 km

De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 7,9 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 32,2 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 62,7 km

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), et døgnåpent forretningssenter og limousin-/privatbiltjenester. Planlegger du en event i Dubai? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 1250 kvadratmeter, blant annet konferansesenter og møterom. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig i nærheten. Skjem bort deg selv med et besøk på stedets spa. Her har du tilgang til blant annet en nattklubb, et helsestudio og et utendørsbasseng. Dette hotellet i viktoriansk stil har i tillegg wi-fi (inkludert), TV i fellesområdet og tur-/billettassistanse. Med den kostnadsfrie bussen er det enkelt å komme seg til stranden. Smak på internasjonale retter på Al Anwar Restaurant, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 15.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Rengjøringsgebyr: 20 AED per overnattingsenhet, per natt
  • Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 15.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 15.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for flyplasstransport: AED 200 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 3)
  • Pris for selvbetjent parkering: 240 AED per dag
  • Gebyr ved tidlig innsjekking: AED 150 (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for sen innsjekking: 150 AED for innsjekking mellom midnatt og kl. 02.00
  • Gebyr ved sen utsjekking: AED 150 (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for ekstraseng: 125.0 AED per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 11 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...