Amadria Park Hotel Milenij
Opatija,
Kroatia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Spa
- Barneklubb
- Avstånd strand: 100 m
- Flyplass Pula (PUY): 98.1 km
- Helsestudio
- Innendørs basseng
- Heis
- Utendørs basseng
- Restaurant
- Spa
- WiFi
- Barnebasseng
- Parkering
- Air Condition
- Bar
- Bassengbar
- Røykfritt
- Vann park
Om hotellet
Amadria Park Hotel Milenij er et luksuriøst hotell ved sjøen som ligger i hjertet av Opatija, og tilbyr fantastisk utsikt over Adriaterhavet og den berømte Lungomare-promenaden. Denne elegante eiendommen blander klassisk sjarm med moderne komfort, noe som gjør det til et ideelt valg for både fritids- og forretningsreisende som søker et minneverdig opphold på den kroatiske rivieraen.
Hotellet har vakkert innredede rom og suiter, hver designet med sofistikert dekor og utstyrt med aircondition, gratis Wi-Fi, flatskjerm-TV og romslige bad. Mange rom har private balkonger eller terrasser, som lar gjestene nyte fantastisk utsikt over havet eller parken i en fredelig setting.
Gjestene kan unne seg en rekke fasiliteter, inkludert et luksuriøst spa- og velværeområde med innendørsbasseng, badstue og et utvalg av avslappende behandlinger. Restauranten på stedet serverer deilig middelhavsmat og internasjonal mat, mens den elegante terrassekafeen er perfekt for å nyte kaffe eller cocktailer med panoramautsikt over havet.
Amadria Park Hotel Milenij ligger praktisk til innen gangavstand fra Opatijas viktigste attraksjoner, butikker og kultursteder. Med oppmerksom service, raffinert atmosfære og eksepsjonelle fasiliteter lover hotellet en avslappende og uforglemmelig opplevelse ved Adriaterhavet.


