Sphinx Aqua Park Beach Resort -

Hurghada, Egypt Flagget til Egypt

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Flyplass Hurghada (HRG): 11.4 km

Gjesters vurdering

| 3,9/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Sphinx Aqua Park Beach Resort - All Inclusive i Hurghada (Dahar) ligger kun 4 minutter å gå fra Rødehavet og 10 minutter til fots fra Hurghada City Center. Dette resort-overnattingsstedet med alt inkludert ligger 2,7 mi (4,3 km) unna New Marina og 22,5 mi (36,2 km) unna El Gouna strand. Føl deg som hjemme i et av de 233 gjesterommene, som har kjøleskap. Underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Rødehavet - 0,3 km
Hurghada City Center - 0,8 km
El Dahar basarer - 2 km
Saint Shenouda koptisk-ortodokse kirke - 2,2 km
Hurghada-moskeen - 2,7 km
Hurghada maritime havn - 3,1 km
Sackalla-plassen - 3,5 km
Al Mina-moskeen - 3,6 km
New Marina - 3,9 km
Hurghada marinemuseum og akvarium - 8,1 km
Sindbad Aqua Park - 11 km
Hurghada museum - 14,3 km
Sand City Hurghada - 19,9 km
Senzo Mall - 21,5 km
El Gouna stadion - 23,1 km

Nærmeste store flyplass er Hurghada (HRG-Hurghada internasjonale flyplass) - 11,2 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og betjent parkering inkludert er tilgjengelig i nærheten. Skjem bort deg selv med massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Etter et bad i et av stedets 4 utendørsbassenger kan du slappe av på den private stranden. Dette resort-overnattingsstedet har i tillegg wi-fi (inkludert), barnepass (mot betaling) og grill. Gjestene kan enkelt og raskt ta seg rundt i området med buss (mot et tillegg). Smak på internasjonale retter på Sphinx, en av dette overnattingsstedets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Slapp av med noe godt i glasset på en av overnattingsstedets 5 barer/lounger eller 3 bassengbarer. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.30.
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 15 USD (én vei)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 12 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).

Kart

Laster inn søkeresultater...