Hotel Mercè

Pineda de Mar, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Barneklubb
  • Flyplass Barcelona (BCN): 71.5 km

Gjesters vurdering

| 4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger Hotel Mercè i Pineda de Mar som overnattingssted, bor du nær stranden og dessuten kun 15 minutter unna Calella strand og Turismemuseum med bil. Dette hotellet ligger 10,7 mi (17,2 km) unna Lloret de Mar strand og 9,8 mi (15,8 km) unna Fenals strand. Føl deg som hjemme i et av de 165 gjesterommene. Underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har blendingsgardiner/gardiner og telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Pau Casals Plaza - 0,6 km
Pescadors-stranden - 0,9 km
Pineda de Mar-stranden - 1,1 km
La Riera-stranden - 1,4 km
Poblenou-stranden - 2,2 km
Les Dunes-stranden - 2,5 km
Calella strand - 2,6 km
Dalmau-parken - 2,9 km
Turismemuseum - 3,1 km
Les Caletes strand - 3,2 km
Dalmau park luftvernmuseum - 3,4 km
St. Mary og St. Nicholas kirke - 3,5 km
St. Jaume sykehus - 3,6 km
Santa Susanna strand - 3,7 km
Karter - 3,9 km

De nærmeste flyplassene er:
Girona (GRO-Costa Brava) - 38 km
Barcelona El Prat lufthavn (BCN) - 74,6 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og et spillrom. Kom og spis middag i dette hotellets restaurant, eller bli på rommet og benytt deg av romservice. Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren. Overnattingsstedet er stengt mellom 25. september og 31. desember.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 0.99 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 17 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 15 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for safe på rommet: 20 EUR per uke

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Laster inn søkeresultater...