Royalton Negril, An Autograph Collection All-Inclusive Resort
Negril,
Jamaica
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Treningsrom
- Spa
- Flyplass Jamaica (MBJ): 72.3 km
Om hotellet
Når du har Royalton Negril, An Autograph Collection All-Inclusive Resort i Negril som overnattingssted, bor du på stranden og har bare 10 minutter å gå til både Seven Mile Beach og Jamaica Beaches. Dette hotellet med alt inkludert ligger 0,1 mi (0,1 km) unna Bloody Bay og 0,3 mi (0,4 km) unna Bloody Bay Beach. Føl deg som hjemme i et av de 407 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og Flatskjerm-TV. Rommene har egen balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har separat badekar og dusj med dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Bloody Bay - 0,1 km
Booby Cay - 0,4 km
Bloody Bay Beach - 0,4 km
Seven Mile Beach - 0,8 km
Jamaica Beaches - 0,8 km
Percy's Riverside Retreat - 0,8 km
Kool Runnings vannpark - 1,3 km
The Boardwalk Shopping Village - 4,2 km
Time Square Mall - 6,1 km
Negril Watershed Environmental Protection Area - 7,6 km
Throne Room - 7,7 km
Samuel's Bay National Marine Park - 9,9 km
Negril Cliffs - 10,3 km
Joseph's Cave - 10,7 km
Erica's Cafe - 11,2 km
Den foretrukne flyplassen for Royalton Negril, An Autograph Collection All-Inclusive Resort er Montego Bay (MBJ-Sir Donald Sangster internasjonale flyplass) - 72,5 km
Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), et forretningssenter og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et helsestudio, et utendørsbasseng og en utendørs tennisbane. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og et spillrom. Smak på internasjonale retter på Gourmet Marche, en av dette hotellets 8 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en strandbar, en bassengbar og 5 barer/lounger hvor du kan slappe av med noe forfriskende å drikke. Komplett frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30. Dette overnattingsstedet er stengt fra 7. november 2025 til 24. august 2026 (datoene kan bli endret).- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

