Alkion Hotel

Parga, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Air condition

Gjesters vurdering

| 4,1/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Alkion Hotel i Parga som overnattingssted, bor du i nærheten av strand, mindre enn 5 minutter unna Det joniske hav og Paragaea olivenoljemuseum til fots. Dette hotellet ligger 0,2 mi (0,4 km) unna Kryonéri-stranden og 0,4 mi (0,6 km) unna Erimokastro - venetiansk borg. Føl deg som hjemme i et av de 20 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har kjøleskap. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Det joniske hav - 0,3 km
Paragaea olivenoljemuseum - 0,4 km
Kryonéri-stranden - 0,5 km
Erimokastro - venetiansk borg - 0,6 km
Parga-slottet - 0,6 km
Kryoneri-stranden - 0,8 km
Valtos strand - 0,9 km
Anthousa-fossefallet - 3,7 km
Lichnos strand - 4,2 km
Anthousa-slottet - 5,7 km
Spartíla - 6,9 km
Ágios Sóstis - 7,5 km
Agios Giannakis-stranden - 9,4 km
Sarakiniko strand - 11,1 km
Kalodiki våtmarksområde - 13,7 km

Den foretrukne flyplassen for Alkion Hotel er Preveza (PVK-Aktion nasjonale flyplass) - 64,9 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Du tilbys blant annet et utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en hage. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Parga pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 5.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart

Laster inn søkeresultater...