Ali Baba Palace Hurghada

Hurghada, Egypt Flagget til Egypt

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Spa
  • Barneklubb
  • Flyplass Hurghada (HRG): 11.4 km

Gjesters vurdering

| 4,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Ali Baba Palace er et hyggelig og innbydende hotell med gjestfri atmosfære som passer for hele familien, men også for venner, par og de som reiser alene. Her kan du tilbringe dagene med å slappe av, sole deg, bade, delta i aktiviteter, ta en tur i vannsklien og nyte den deilige maten som inngår i All Inclusive-programmet. Hotellet deler fasiliteter og aktiviteter med søsterhotellet Aladdin Beach Resort Hurghada, som ligger vegg i vegg med hotellet.

Hotellet består av ni bygninger som ligger rundt et gigantisk svømmebasseng med solsenger og parasoller og en bassengbar. Stranden deles med søsterhotellet, og du kan gå dit på noen få minutter, og hele hotellområdet er stort, ca. 78 000 kvadratmeter. All inclusive gjelder, og maten serveres i hovedrestauranten og i à la carte-restaurantene. Drikkevarer er tilgjengelig i de ulike barene. Personalet underholder flere dager i uken med sportslige aktiviteter på dagtid og på kveldstid med opptredener av ulike slag. Barna har sin egen miniklubb. Andre fasiliteter inkluderer en spaavdeling, treningsstudio, bordtennis, vanlig tennis, minigolf, bowling og biljard. 

Ikke langt fra hotellet finner du kjøpesenteret Senzo Mall med butikker og restauranter. Du kan også ta dagsturer til sentrum og de gamle delene av Hurghada. Hotellet ligger sør for Hurghada sentrum og relativt nær flyplassen.

Vennligst merk at det fra 10.01.2026 til 15.03.2026 vil bli utført vedlikeholds- og renoveringsarbeid på de resterende 71 rommene, samt bygging av et nytt svømmebasseng. Alt arbeid vil bli utført innenfor det samme angitte og avsidesliggende området på feriestedet for å sikre minimal påvirkning på gjestenes komfort og den daglige driften.

Kart

Laster inn søkeresultater...