Parque Vacacional Eden

Puerto de la Cruz, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Oppvarmet basseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Avstånd strand: 1000 m
  • Flyplass Tenerife (TFS): 90.4 km
  • Innendørs basseng
  • Heis
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Spa
  • WiFi
  • Barnebasseng
  • Parkering
  • Bar
  • Bassengbar

Gjesters vurdering

| 4,1/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Parque Vacacional Eden i Puerto de la Cruz som overnattingssted, bor du i nærheten av et kjøpesenter, kun 10 minutter å kjøre fra Plaza del Charco og Lago Martianez svømmebasseng. Dette leilighetshotellet med familievennlig profil ligger 0,3 mi (0,4 km) unna Taoro Can hundepark og 0,5 mi (0,8 km) unna Taoro park.

Ta deg et bad i et av stedets 4 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som en utendørs tennisbane og en badstue. Dette leilighetshotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og et spillrom. Gjester kan hoppe på den kostnadsfrie bussen som går innen et område på 1.5 km.

Føl deg som hjemme i et av de 224 gjesterommene, som har et kjøkken med kjøleskap og ovn. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommet har telefon, samt skrivebord og vannkoker.

Dette leilighetshotellet tilbyr priser som inkluderer alt. Mat og drikke på overnattingsstedets spisesteder er inkludert i disse prisene. Det kan hende du må betale et tillegg på visse spisesteder, for spesielle middager og retter, for visse typer drikke og for andre fasiliteter.

Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på 2 kafeer på dette leilighetshotellet. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

3D-animasjon

Laster inn søkeresultater...