Apartamentos Dynastic Rooms
Benidorm,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Bar
- Flyplass Alicante (ALC): 60.2 km
Om hotellet
Når du har Apartamentos Dynastic Rooms i Benidorm som overnattingssted, bor du i et shoppingområde, kun 5-minutters gange fra Llevant-stranden og en 2 minutters kjøretur fra Benidorm palass. Dette leilighetshotellet med spa ligger 0,8 mi (1,3 km) unna Aqualandia og 1,9 mi (3,1 km) unna Playa de Poniente. Føl deg som hjemme i et av de 32 gjesterommene, som har et kjøkken med kjøleskap og ovn. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har safe og mikrobølgeovn. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Casino Mediterraneo Benidorm - 0,3 km
Llevant-stranden - 0,4 km
Sierra Helada nasjonalpark - 1,1 km
Cala La Almadrava - 1,2 km
Benidorm palass - 1,3 km
Festilandia - 1,5 km
Mundomar - 1,5 km
Cala del Tio Ximo - 1,6 km
Benidorm Airsoft - 1,8 km
Aqualandia - 1,9 km
L'Aiguera-parken - 2,1 km
La Cruz Benidorm - 2,1 km
Avenida Martínez Alejos - 2,1 km
Benidorm rådhus - 2,1 km
Placa del Castell - 2,4 km
Nærmeste store flyplass er Alicante (ALC - Alicante int.) - 60 km
Gjester har tilgang til blant annet bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys flyplasstransport på forespørsel, mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig i nærheten. Skjem bort deg selv med et besøk på stedets spa. Dette leilighetshotellet tilbyr også wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Som gjest på Apartamentos Dynastic Rooms kan du få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen. Stedet har en bassengbar hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink.Du vil måtte betale følgende på overnattingsstedet:
- Et skadedepositum på EUR 150 må betales før innsjekking.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport: EUR 200 per kjøretøy (tur-retur, maks antall passasjerer: 4)
- Flyplasstransportavgift per barn: 200 EUR (fra 2 til 12 år)
- Pris for selvbetjent parkering under tak: 15 EUR per natt
- Gebyr ved sen utsjekking: EUR 35 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for barneseng (babyseng): 15.0 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Dette overnattingsstedets grunnregel er å avvise enkelte bestillinger for gruppebegivenheter eller fester, inkludert utdrikningslag.
- Det sesongbaserte utendørsbassenget åpner i januar.
- Spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette leilighetshotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
Begrenset parkeringshøyde.
