Hotel Parco Dei Principi
Rimini,
Italia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Flyplass Bologna (BLQ): 125 km
Om hotellet
Velger du Hotel Parco Dei Principi i Rimini (Marina Centro) som overnattingssted, vil du bare ha 15 minutter å kjøre til Fiera di Rimini og Rimini strand. Dette hotellet ved stranden ligger 5,9 mi (9,6 km) unna Italia i miniatyr og 9 mi (14,5 km) unna Misano World Circuit Marco Simoncelli. Føl deg som hjemme i et av de 43 gjesterommene, som har minibar og smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Viale Regina Elena - 0,1 km
Centro Congressi SGR - 0,7 km
Ospedale Infermi - 1,3 km
Viale Vespucci - 1,8 km
Piazza Marvelli - 1,8 km
Tribunale di Rimini - 2,1 km
Piazzale John Fitzgerald Kennedy - 2,3 km
Le Befane Centro Commerciale - 2,3 km
Rimini stadion - 2,4 km
Rimini strand - 2,4 km
Fiabilandia - 2,5 km
RDS Stadion - 2,8 km
Federico Fellini Park - 2,9 km
Fri strand - 2,9 km
Augustus bue - 3 km
De nærmeste flyplassene er:
Rimini (RMI-Federico Fellini internasjonale flyplass) - 5 km
Forlì int. lufthavn (FRL) - 58,3 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 4.00 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for selvbetjent parkering utendørs: 15.00 EUR per dag (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
- Kjæledyravgift: EUR 8 per kjæledyr, per dag
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for barneseng (babyseng): 20.0 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til september.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 20.00.
- Det er ikke sikkert at frokost er inkludert for barn.
- Det er mulig å betale uten kontanter; gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.


