Hotel Amarilis
Praha,
Tsjekkia
Fasiliteter
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Spa
- Flyplass Praha (PRG): 17.9 km
Om hotellet
Dersom du velger Hotel Amarilis vil du bo sentralt i Praha, en 8-minutters spasertur fra Wenzelsplassen og 12 minutter fra Dansehuset. Dette hotellet med spa ligger 1 mi (1,7 km) unna Praha nasjonalteater og 1,7 mi (2,8 km) unna Det gamle torget. Føl deg som hjemme i et av de 66 gjesterommene, som har minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene inkluderer toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og blendingsgardiner/gardiner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Lucerna-palasset - 0,3 km
Karlsplassen - 0,3 km
Det nye rådhuset - 0,4 km
Lucerna-passasjen - 0,4 km
Wenzelsplassen - 0,6 km
Tsjekkias tekniske universitetet - 0,6 km
Det tsjekkiske nasjonalmuseet - 0,6 km
Na Prikope - 0,8 km
Mucha-museet - 0,8 km
Praha statsopera - 0,8 km
Kommunistmuseet - 1 km
Namésti Míru (Fredstorget) - 1 km
Havelska marked - 1 km
Dansehuset - 1 km
Stavovske-teatret - 1,1 km
Den foretrukne flyplassen for Hotel Amarilis er Vaclav Havel flyplass (PRG) - 16,8 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Planlegger du en event i Praha? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 140 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 3 møterom. Gjestene tilbys transport fra flyplassen til hotellet døgnet rundt mot et tillegg. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til et boblebad og en badstue. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og TV i fellesområdet. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30. Dette overnattingsstedet er stengt fra 1. november 2026 til 16. november 2027 (datoene kan bli endret).Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.04 per person, per natt, opptil 60 netter
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport: EUR 36 per kjøretøy (maks antall passasjerer: 3)
- Avgift for ekstraseng: 40.00 EUR per dag
- Avgift for bruk av spa: EUR 39
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).



