Landmark Summit Hotel

Deira, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Dubai World Central (DWC): 63.3 km

Gjesters vurdering

| 3,5/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Landmark Summit Hotel i Dubai (Deira) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Dubai Creek og Gull souk. Dette hotellet med spa ligger 4,3 mi (7 km) unna Dubai World Trade Centre og 5,3 mi (8,5 km) unna Dubai cruiseterminal. Føl deg som hjemme i et av de 114 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Al Ghurair-senteret - 0,4 km
Fish Roundabout - 0,9 km
Reef kjøpesenter - 1 km
Deira klokketårn - 1,2 km
Burj Nahar kjøpesenter - 1,4 km
Deira Twin Towers kjøpesenter - 1,4 km
City Centre Deira - 2,2 km
Naif Souq - 2,2 km
Elveparken - 2,3 km
Gull souk - 2,8 km
Deira kryddermarked - 2,8 km
Krydder-souk - 2,8 km
Dubai museum - 3,4 km
Hindi Lane - 3,6 km
Sheikh Saeed Al Maktoums hus - 3,7 km

De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 5,4 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 30,9 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 66,5 km

Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Skjem bort deg selv med et besøk på stedets spa. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til et helsestudio, et utendørsbasseng og en badstue. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (døgnet rundt). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 15.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 15.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 15.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for ekstraseng: 120 AED per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...