Al Khaleej Palace Deira Hotel

Deira, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Dubai (DXB): 16.5 km

Gjesters vurdering

| 3,7/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Har du Al Khaleej Palace Deira Hotel som ditt overnattingssted i Dubai vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra City Centre Deira og BurJuman kjøpesenter. Dette hotellet med spa ligger 6,9 mi (11,1 km) unna Dubai Mall og 7,1 mi (11,4 km) unna Burj Khalifa. Føl deg som hjemme i et av de 88 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og LCD-TV. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Al Ghurair-senteret - 0,7 km
Fish Roundabout - 1,1 km
Deira Twin Towers kjøpesenter - 1,1 km
Deira klokketårn - 1,3 km
Burj Nahar kjøpesenter - 1,5 km
Naif Souq - 1,9 km
Elveparken - 2 km
SMCCU Sheikh Mohammed senter for kulturell forståelse - 2,2 km
City Centre Deira - 2,3 km
Krydder-souk - 2,3 km
Deira kryddermarked - 2,5 km
Gull souk - 2,6 km
Dubai Creek - 3 km
Tekstil-souk - 3,2 km
Den store moskee - 3,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 5,1 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 30,7 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 60,2 km

Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, hurtiginnsjekking og hurtigutsjekking. Skjem bort deg selv med et besøk på stedets spa. Her har du tilgang til blant annet en nattklubb, et helsestudio og et innendørsbasseng. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og vestibyle. Ta deg noe å spise på La Grotta, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Trenger du å slappe av litt? Ta en pause med noe godt å drikke på en av overnattingsstedets 2 barer/lounger.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 15.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 15.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 15.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for ekstraseng: 100.0 AED per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Barn som er 11 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Enkelte fasiliteter kan ha begrenset tilgang. Gjester kan ta kontakt med overnattingsstedet for flere opplysninger ved å bruke kontaktopplysningene på reservasjonsbekreftelsen.

Kart

Laster inn søkeresultater...