Protur Palmeras Playa Hotel -

S'illot, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Barneklubb
  • Flyplass Mallorca (PMI): 66.6 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Protur Palmeras Playa Hotel - All Inclusive i Sant Llorenç des Cardassar som overnattingssted, bor du ved sjøen, mindre enn en 10 minutters kjøretur unna både Cala Millor-stranden og Torrent de Ca n'Amer. Dette resort-overnattingsstedet med alt inkludert ligger 13,8 mi (22,2 km) unna Cala Agulla strand og 0,1 mi (0,2 km) unna Playa de Sa Coma. Føl deg som hjemme i et av de 250 aircondition-avkjølte gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og kaffetrakter/tekoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Torrent de Ca n'Amer - 0,1 km
Strandpromenade - 0,3 km
Playa de Sa Coma - 0,4 km
Cala Moreia - 0,8 km
Cala Morlanda - 1,8 km
Safari Zoo - 1,8 km
Punta de N'Amer - 2,3 km
Castell de la Punta de n'Amer - 2,6 km
Cala Millor-stranden - 2,6 km
Fantasy Park - 3,1 km
Cala Petita - 3,9 km
Sa Ferradura - 4,4 km
Coves Blanques - 5,7 km
Playa de Porto Cristo - 5,7 km
Mare de Déu del Carme kirke - 6,1 km

Nærmeste store flyplass er Palma de Mallorca (PMI) - 66,2 km

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon og heis. Ta deg et bad i et av stedets 2 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som et treningssenter. Ta deg noe å spise på et av dette overnattingsstedets mange spisesteder, som omfatter 2 restauranter og en kafé. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Overnattingsstedet er stengt i november, desember, januar, februar, mars og april.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift som skal betales til overnattingsstedet. Avgiften reduseres med 50 % etter den 8. natten, og barn under 16 år er unntatt avgiften. Andre unntak og reduksjoner kan finne sted. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.83 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 0.41. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 31. oktober: EUR 3.30 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 1.65. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Opptil 2 barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart

Laster inn søkeresultater...