Bellou Suites
Mykonos by,
Hellas
Fasiliteter
- Air condition
- Flyplass Mykonos (JMK): 3.4 km
Om hotellet
Når du har Bellou Suites i Mykonos som overnattingssted, bor du i nærheten av strand, kun 5 minutter å kjøre fra Mykonos gamle havn og Vindmøllene i Mykonos. Dette gjestehuset ligger 1,5 mi (2,5 km) unna Mykonos nye havn og 2,6 mi (4,2 km) unna Ornos-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 8 gjesterommene, som også har kjøleskap og espressomaskin. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med en 32-tommers flatskjerm-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Tourlos strand - 1,2 km
Matoyianni gate - 1,2 km
Mykonos bibliotek - 1,2 km
Mykonos arkeologiske museum - 1,3 km
Rarity Gallery - 1,3 km
Mykonos rådhus - 1,3 km
Egeisk maritimt museum - 1,4 km
Tria Pigadia - 1,5 km
Lenas hus - 1,5 km
Mykonos folkloremuseum - 1,5 km
Panagia Paraportiani-kirken - 1,5 km
Mykonos katedral - 1,5 km
Mykonos bryggeri - 1,6 km
Landbruksmuseum - 1,6 km
Mykonos gamle havn - 1,6 km
De nærmeste flyplassene er:
Mykonos (JMK-Mykonos nasjonale flyplass) - 3,2 km
Ermoupolis (JSY-Syros nasjonale flyplass) - 40,5 km
Naxos (JNX-Naxos nasjonale flyplass) - 51 km
Foretrukket flyplass for Bellou Suites er Mykonos (JMK-Mykonos nasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert).Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Mykonos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
