Natura Villas
Naxos,
Hellas
Fasiliteter
- Air condition
- Flyplass Paros (PAS): 64.1 km
Om hotellet
Hvis du velger Natura Villas som ditt overnattingssted når du skal besøke Naxos, bor du nær stranden og mindre enn 5 minutter å kjøre fra Kastraki-stranden og Mikri Vigla-stranden. Denne villaen med familievennlig profil ligger 9,2 mi (14,8 km) unna Naxos havn og 7,1 mi (11,4 km) unna Agios Georgios strand. Føl deg som hjemme på et av de 4 aircondition-avkjølte gjesterommene, som inneholder privat basseng og LCD-TV. Rommene har egen møblert terrasse. Ethvert kjøkken er utstyrt med kjøleskap/fryseboks i full størrelse, ovn og komfyrtopp. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Mikrí Vígla - 1,3 km
Kastraki-stranden - 1,6 km
Mikri Vigla-stranden - 1,8 km
Orkos - 2,2 km
Glyfada Beach - 3,6 km
Alykó - 4,8 km
Hawaii strand - 5,9 km
Pyrgaki-stranden - 7 km
Dimitra-tempelet - 7,2 km
Demeter-tempelet - 8,6 km
Bazeos slott - 8,6 km
Saint Nicolas - 9,3 km
Agia Anna strand - 9,3 km
Bazeos-tårnet - 9,4 km
Agiassos-stranden - 10,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Naxos (JNX-Naxos nasjonale flyplass) - 13,8 km
Parikia (PAS-Paros nasjonale flyplass) - 56,7 km
Mykonos (JMK-Mykonos nasjonale flyplass) - 62,8 km
Foretrukket flyplass for Natura Villas er Naxos (JNX-Naxos nasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et sesongbasert utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en takterrasse og en hage. Denne villaen i middelhavsstil har dessuten wi-fi (inkludert), barnepass (mot betaling) og tur-/billettassistanse. Spis deg god og mett på Natura's Cafe Bar, en baren/loungen ved stranden med utsikt over hagen. Du kan også ta deg en matbit på kafeen. Lokale retter er inkludert og serveres daglig fra kl. 09.00 til kl. 11.00. De følgende fasilitetene er sesongmessig stengt hvert år. De vil være stengt fra 01. oktober til 28. februar:- Svømmebasseng
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Naxos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for sen innsjekking
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
