Kassandra Villas
Kassándra,
Hellas
Fasiliteter
- Spa
- Flyplass Thessaloniki (SKG): 90.2 km
Om hotellet
Hvis du velger Kassandra Villas som ditt overnattingssted når du skal besøke Kassandra, bor du i nærheten av strand og mindre enn 5 minutter å kjøre fra Chaniotis-stranden og Kart Kolovos. Denne villaen med spa ligger 3,2 mi (5,2 km) unna Pefkochori kai og 5,8 mi (9,4 km) unna Pefkochori lagune. Føl deg som hjemme på et av de 6 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og ovn. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med en plasma-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har safe og mikrobølgeovn, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Chaniotis-stranden - 1 km
Kart Kolovos - 4,2 km
Pefkochori kai - 5,2 km
Pefkochori lagune - 9,4 km
Port Glarokavos - 9,9 km
Lefki Peristera-stranden - 10,3 km
Xenia-stranden - 12,3 km
Kalithea-stranden - 13,8 km
Loutra Agias Paraskevis-stranden - 14,3 km
Chroúsou strand - 14,3 km
Ammon Zeus-tempelet - 14,4 km
Agia Paraskevi termiske spa - 14,7 km
Folkeminnemuseet i Afitos - 16,7 km
Varkes-stranden - 17,5 km
Avláki strand - 18,3 km
Den foretrukne flyplassen for Kassandra Villas er Thessaloniki (SKG-Makedonia) - 89,7 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking og hurtigutsjekking. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Denne villaen har i tillegg wi-fi (inkludert) og grill.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Kassandra pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 4.00 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 15.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
