Miland Suites

Milos, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Air condition
  • Flyplass Athen (ATH): 215 km

Gjesters vurdering

| 4,9/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Miland Suites i Milos som overnattingssted, bor du nær stranden, kun 15 minutter å kjøre fra Adamas havn og Sarakiniko strand. Dette gjestehuset ligger 6,9 mi (11,1 km) unna Pollonia-stranden og 1 mi (1,6 km) unna Naftikós Ómilos Mílou. Føl deg som hjemme i et av de 8 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Naftikós Ómilos Mílou - 1,6 km
Papikinou-stranden - 2,2 km
Milos gruvemuseum - 2,4 km
Kirkemuseet på Milos - 3,1 km
Den hellige trefoldighets kirke - 3,1 km
Agios Haralambos-kirken - 3,3 km
Achivadolímni - 3,3 km
Adamas havn - 3,4 km
Lankáda - 3,9 km
Provatas-stranden - 5,7 km
Theiáfes - 5,8 km
Agia Kiriaki-stranden - 6,1 km
Agios Sostis-stranden - 6,1 km
Psarovoláda - 6,1 km
Tourkothálassa - 6,2 km

Den foretrukne flyplassen for Miland Suites er Milos (MLO-Milos nasjonale flyplass) - 1,5 km

Gjester har tilgang til blant annet bagasjeoppbevaring, bibliotek og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys langtidsparkering på stedet. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette gjestehuset tilbyr også wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Som gjest på Miland Suites kan du få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen. Stedet har en bassengbar hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 11.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Milos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: 0.50 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. november til 31. mars
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: 2.00 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. april til 31. oktober

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til oktober.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 21.00.

Kart

Laster inn søkeresultater...