Casa De La Sera

Rhodos by, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Bar
  • Air condition
  • Flyplass Rhodos (RHO): 16.3 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Casa De La Sera i Rhodos (Rodos gamleby) som overnattingssted, vil du bare ha 15 minutter å kjøre til Rodos havn og Faliraki badeland. Dette gjestehuset ligger 7,3 mi (11,8 km) unna Faliraki strand og 0,1 mi (0,1 km) unna Jødiske kvarter. Føl deg som hjemme i et av de 8 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har kaffetrakter/tekoker og rengjøring tilbys daglig. strykejern/-brett kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Jødiske kvarter - 0,1 km
Virgin of the Burgh Church - 0,1 km
De jødiske martyrenes plass - 0,2 km
Jødisk synagoge og museum - 0,3 km
Plateia Evreon Martyron - 0,3 km
Katarinahospitalet - 0,3 km
Rodos havn - 0,4 km
Kahal Shalom-synagogen - 0,4 km
Marineporten - 0,5 km
Slottet i gamlebyen - 0,5 km
Yeni Hammam - 0,5 km
Odós Ippotón - 0,5 km
Athinas-plassen - 0,5 km
Socratous hage - 0,5 km
Akvarium i gamlebyen - 0,6 km

Den foretrukne flyplassen for Casa De La Sera er Rodos (RHO-Diagoras) - 15,2 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Rhodos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 6 for voksne og EUR 3 for barn
  • Avgift for safe på rommet: 2 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart

Laster inn søkeresultater...