Europa Resort Hotel
Pánormos,
Hellas
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Voksenhotell
- Flyplass Kreta Heraklion (HER): 61.8 km
Om hotellet
I Mylopotamos ligger Europa Resort Hotel kun en 2 minutters kjøretur unna Agios Yiorgos-kirken og 6 minutter fra Limni-stranden. Dette hotellet ligger 1 mi (1,6 km) unna Sfagia-stranden og 2,2 mi (3,5 km) unna Geropotamos-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 55 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommene har vannkoker og flaskevann (inkludert), og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Limni-stranden - 1,2 km
Agios Yiorgos-kirken - 1,4 km
Sfagia-stranden - 1,6 km
Geropotamos-stranden - 3,5 km
Spilies-stranden - 4,5 km
Reptisland - 10,5 km
Livadi-stranden - 11,7 km
Melidoni Cave - 12,1 km
Rethymno gokart - 12,7 km
Varkotopos strand - 13 km
Platanes-stranden - 13,4 km
Gamle Eleutherna museum - 13,8 km
Eleutherna - 14,1 km
Rethymno hestepark - 16,5 km
Blå strand - 17,2 km
Den foretrukne flyplassen for Europa Resort Hotel er Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 62,4 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, heis og salgsautomat. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Du tilbys blant annet et utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en hage. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert) og salgsautomat. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Mylopotamos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 5.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for safe på rommet: 3 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det er mulig å betale uten kontanter.



