Hôtel Plaza Athénée - Dorchester Collection
Champs-Elysées,
Frankrike
Fasiliteter
- Air condition
- Spa
- Flyplass Paris CDG (CDG): 32.0 km
Om hotellet
Velger du Hôtel Plaza Athénée - Dorchester Collection bor du i hjertet av Paris, og du vil ha mindre enn 15 minutter å gå til både Champs-Élysées og Rue du Faubourg Saint-Honore. Dette palasset i luksuriøs stil ligger 0,8 mi (1,2 km) unna Rue Cler og 0,8 mi (1,3 km) unna Eiffeltårnet. Føl deg som hjemme i et av de 208 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med iPad og iPod-dokkingstasjon. Sengen har Select Comfort-madrass og sengetøy av topp kvalitet. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og badekåper. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Avenue Montaigne - 0,1 km
Avenue Georges V - 0,3 km
Seine - 0,5 km
Champs-Élysées - 0,5 km
Grand Palais - 0,6 km
Galeries Lafayette Champs-Élysées - 0,6 km
Petit Palais - 0,9 km
Rue du Faubourg Saint-Honore - 1 km
Champ de Mars - 1,1 km
Rue Cler - 1,2 km
Boulevard Haussmann - 1,2 km
Place Charles de Gaulle - 1,3 km
Triumfbuen - 1,4 km
Eiffeltårnet - 1,4 km
Place du Trocadéro - 1,4 km
De nærmeste flyplassene er:
Orly flyplass (ORY) - 20,9 km
Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) - 32,7 km
Paris (BVA-Beauvais) - 85,9 km
Paris (XCR-Chalons-Vatry) - 216,4 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 15.93 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for kontinental frokost: ca. EUR 55–70 per person
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 320 EUR (tur-retur)
- Avgift for betjent parkering: 45 EUR per dag
- Kjæledyravgift: EUR 35 per overnattingsenhet, per dag
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for ekstraseng: 105.0 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette palasset før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
