Threadneedles, Autograph Collection

London, Storbritannia Flagget til Storbritannia

Fasiliteter

  • Air condition
  • Treningsrom

Gjesters vurdering

| 4,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger Threadneedles, Autograph Collection som overnattingssted, vil du bo sentralt i London mindre enn 10 minutter til fots fra Sky Garden og London Bridge. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 0,8 mi (1,2 km) unna Barbican Centre og 1,1 mi (1,8 km) unna Tower of London. Føl deg som hjemme i et av de 74 gjesterommene, som har minibar og Flatskjerm-TV. Sengen har memory foam-madrass og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, designertoalettartikler og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Finansdistriktet - 0,1 km
Liverpool Street - 0,6 km
Sky Garden - 0,6 km
London Bridge - 0,8 km
River Thames - 0,8 km
Barbican Centre - 1,1 km
St. Paul's Cathedral - 1,1 km
Borough Market - 1,1 km
Old Spitalfields Market - 1,1 km
The Shard - 1,2 km
Brick Lane - 1,3 km
Tower of London - 1,5 km
Tate Modern - 1,5 km
Tower Bridge - 1,6 km
Blackfriars Bridge - 1,7 km

De nærmeste flyplassene er:
London (LCY-London City) - 13,7 km
Heathrow flyplass (LHR) - 32,6 km
Gatwick flyplass (LGW) - 86,8 km
London (LTN-Luton) - 55,9 km
London (STN-Stansted) - 61,9 km

Foretrukket flyplass for Threadneedles, Autograph Collection er Heathrow flyplass (LHR).

Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Planlegger du en event i London? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 235 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 4 møterom. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Dette hotellet har dessuten treningssenter i nærheten (inkludert) og bankettsal. Ta deg noe å spise på Threadneedles Restaurant, en restaurant med en bar/lounge, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Engelsk frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: GBP 40 per natt
  • Servicegebyr: 5 prosent

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for engelsk frokost: ca. GBP 40 per person
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 125 GBP (én vei)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.

Kart

Laster inn søkeresultater...