Ananda Lanta Resort
Koh Lanta,
Thailand
Fasiliteter
- Svømmebasseng
Om hotellet
Velger du Ananda Lanta Resort som overnattingssted i Ko Lanta, vil du ha 3 minutter å gå til Klong Dao strand mindre enn 5 minutter å kjøre til Long Beach. Dette hotellet ved stranden ligger 6,4 mi (10,4 km) unna Klong Nin strand og 1,3 mi (2 km) unna Sala Dan skole. Føl deg som hjemme i et av de 48 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har dusj og badekåper. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Klong Dao strand - 0,2 km
Long Beach - 1,8 km
Sala Dan skole - 2 km
Lanta Walking Street - 2,2 km
Lanta Plaza 555 - 2,2 km
Laem Kho Kwang - 2,4 km
Sala Dan molo - 2,8 km
Siri Lanta-broen - 3,6 km
Thung Yi Peng Økoturisme Landsby - 8,1 km
Khlong Khong strand - 8,4 km
Klong Toab strand - 9,3 km
Klong Nin strand - 10,4 km
Nui Beach - 13,2 km
Khao Mai Kaew-hulen - 13,7 km
Klong Hin-stranden - 15,2 km
Den foretrukne flyplassen for Ananda Lanta Resort er Krabi (KBV-Krabi internasjonale flyplass) - 77,5 km
Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, safe i resepsjonen og heis. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter).- Avgift for ekstraseng: 600 THB per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Ett barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
- Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
