Grand Hotel Aminta
Sorrento,
Italia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Flyplass Catania (CTA): 605 km
- Flyplass Pisa (PSA): 594 km
- Flyplass Napoli (NAP): 56.3 km
Om hotellet
Velger du Grand Hotel Aminta når du skal overnatte i Sorrento, vil du være 1,8 mi (2,9 km) unna Piazza Tasso og 16,3 mi (26,2 km) unna Pompeii arkeologisk park. Dette hotellet ligger 1,6 mi (2,6 km) unna Sorrento-stranden og 1,8 mi (2,9 km) unna Corso Italia. Føl deg som hjemme i et av de 100 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Rommet har seng med overmadrass. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med smarthøyttalere. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Museo Bottega della Tarsia Lignea - 1,5 km
Villa Fiorentino - 1,6 km
Bastione Di Parsano - 1,7 km
Sorrento katedral - 1,7 km
Piazza Tasso - 1,9 km
Basilica di Saint'Antonio - 1,9 km
Chiesa di San Francesco - 1,9 km
Piazza Sant'Antonino - 1,9 km
San Francesco-klosteret - 1,9 km
Sedile Dominova - 2 km
Sorrento heis - 2 km
Corso Italia - 2 km
Villa Comunale Park - 2 km
Sorrento-stranden - 2 km
Vallone dei Mulini - 2,1 km
De nærmeste flyplassene er:
Napoli internasjonale flyplass (NAP) - 57,6 km
Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 75,4 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Sorrento pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.00 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 4.00 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport: EUR 150 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 3)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober.
- Opptil 3 barn som er 4 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

