Suisse Thermal Village
Ischia,
Italia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
Om hotellet
Velger du Suisse Thermal Village som overnattingssted i Casamicciola Terme, vil du bare ha 10 minutter å kjøre både til Ischia havn og til Belliazzi termiske bad. Denne leiligheten med familievennlig profil ligger 0,8 mi (1,3 km) unna Gaetabukta og 1,3 mi (2,1 km) unna Marina di Pithaecusa. Føl deg som hjemme i et av de 120 gjesterommene, som har kjøleskap. Underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj og toalettartikler (inkludert). Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Belliazzi termiske bad - 0,5 km
Gaetabukta - 1,1 km
Marina di Pithaecusa - 1,7 km
Museo Archeologico di Pithecusae - 1,8 km
Spiaggia del Fungo - 1,9 km
Museo di Santa Restituta - 2,4 km
Museo Angelo Rizzoli - 2,4 km
Museum Villa Arbusto - 2,4 km
Castiglione park for varme kilder - 2,7 km
Varulo strand - 2,7 km
Negombo termiske park - 3,1 km
San Montano-stranden - 3,2 km
Baia di San Montano - 3,2 km
Luchino Visconti museum - Villa La Colombaia - 3,5 km
Mortella-hagene - 3,7 km
Den foretrukne flyplassen for Suisse Thermal Village er Napoli internasjonale flyplass (NAP) - 56,7 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, safe i resepsjonen og heis. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Ta deg et bad i et av stedets 11 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som varme kilder. Denne leiligheten har dessuten concierge-tjenester og vestibyle. Kom og spis lunsj eller middag i denne leilighetens restaurant, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Casamicciola Terme pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.00 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Kjæledyravgift: EUR 10 per kjæledyr, per dag
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
