Hotel La Bussola
Como,
Italia
Fasiliteter
- Air condition
- Flyplass Bergamo (BGY): 98.9 km
Om hotellet
Velger du Hotel La Bussola i Novara som ditt overnattingssted, vil du være i en forstad og kun 10 minutters gange unna Sacred Heart Church og Allea Park. Dette hotellet ligger 0,8 mi (1,3 km) unna Novara katedral og 0,8 mi (1,3 km) unna Visconteo-Sforzesco slott. Føl deg som hjemme i et av de 96 gjesterommene, som har minibar. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Sacred Heart Church - 0,7 km
Allea Park - 0,7 km
Visconteo-Sforzesco slott - 1,2 km
Marihøneparken - 1,3 km
Martiri della Liberta Plaza - 1,3 km
Bambini Park - 1,3 km
Statua di Vittorio Emanuele II - 1,3 km
Novara katedral - 1,3 km
Coccia teater - 1,4 km
Cabrino Plaza - 1,4 km
Broletto - 1,4 km
Piazza della Repubblica (Piazza Duomo) - 1,4 km
Paratici-familiens palass - 1,4 km
Antonio Gramsci Plaza - 1,5 km
Natta-Isola palass - 1,6 km
Den foretrukne flyplassen for Hotel La Bussola er Malpensa internasjonale lufthavn (MXP) - 52,6 km
Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), et forretningssenter og hurtiginnsjekking. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og TV i fellesområdet. På dette hotellet kan du benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.00. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt, opptil 30 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for selvbetjent parkering: 10 EUR per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
- Kjæledyravgift: EUR 10 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for ekstraseng: 20.0 EUR per opphold
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det anbefales å bruke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
