Glendale Express Hotel Los Angeles

Glendale, USA Flagget til USA

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Air condition
  • Flyplass Los Angeles (LAX): 43.8 km

Gjesters vurdering

| 3,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger Glendale Express Hotel Los Angeles som ditt overnattingssted i Glendale, vil du både bo i hjertet av byen og dessuten ha mindre enn 5 minutter å kjøre fra Americana at Brand og Autry National Center. Dette hotellet ligger 7,2 mi (11,6 km) unna Hollywood Walk of Fame og 7,3 mi (11,7 km) unna Rose Bowl Stadium. Føl deg som hjemme i et av de 172 aircondition-avkjølte gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har vannkoker og vifte, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Glendale Galleria (kjøpesenter) - 1,4 km
Americana at Brand - 1,8 km
Autry National Center - 3,3 km
Los Angeles zoologiske hage - 4,8 km
Los Angeles Equestrian Center - 6 km
Nickelodeon Animation Studio - 6,8 km
Occidental College - 7 km
Warner Brothers studio - 7,1 km
Gresk teater - 8,9 km
Hollywood Boulevard - 9,2 km
Kaiser Permanente - Los Angeles Medical Center - 9,7 km
Norton Simon-museet - 10,7 km
Griffith Observatory - 10,8 km
Hollywood Walk of Fame - 11,6 km
Echo Park Lake - 11,7 km

De nærmeste flyplassene er:
Burbank, California (BUR-Hollywood Burbank) - 11,7 km
Van Nuys, California (VNY) - 31,5 km
Hawthorne, CA (HHR-Hawthorne kommunale flyplass) - 35 km
Los Angeles internasjonale flyplass (LAX) - 45,7 km

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Planlegger du en event i Glendale? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 261 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 5 møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et boblebad. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal. Som gjest på Glendale Express Hotel Los Angeles kan du få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: USD 100 per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Depositum for kjæledyr: 84 USD per uke
  • Kjæledyravgift: USD 84 per kjæledyr (varierer med lengden på oppholdet)
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for ekstraseng: 30.0 USD per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 22.00.
  • Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...