Riad basidi
Marrakesh,
Marokko
Fasiliteter
- Restaurant
- Flyplass Marrakesh (RAK): 6.9 km
Om hotellet
Riad basidi i Marrakech (Medina) er kun en 10 minutters kjøretur unna Jemaa el-Fnaa og Majorelle-hagen. Dette bed & breakfast-hotellet ligger 0,2 mi (0,4 km) unna Ben Salah-moskeen og 0,3 mi (0,5 km) unna Shrob ou Shouf fontene. Føl deg som hjemme i et av de 6 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj og hårføner (på forespørsel). Rommene har safe og blendingsgardiner/gardiner, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Place Des Epices - 0,2 km
Rahba Kedima - 0,2 km
Criee Berbere - 0,2 km
Souk Zrabi - 0,3 km
Souk Laghzel - 0,3 km
Souk Semmarine - 0,3 km
Souk i Medinaen - 0,4 km
Souk El Bahja - 0,4 km
Shrob ou Shouf fontene - 0,4 km
Marrakech-museet - 0,5 km
Almoravid Koubba - 0,5 km
Ben Youssef Madrasa - 0,5 km
Mouassine-fontenen - 0,5 km
Souk Cherifia - 0,5 km
Jemaa el-Fnaa - 0,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Marrakech (RAK-Menara) - 9 km
Sotsji(AER-Sotsjiinternasjonale flyplass) - 6 271,9 km
Foretrukket flyplass for Riad basidi er Sotsji(AER-Sotsjiinternasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys transport fra flyplassen til hotellet døgnet rundt mot et tillegg. Skjem bort deg selv med massasjer og ansiktsbehandlinger på stedet. Dette bed & breakfast-hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og felles oppholdsrom. Ta deg noe å spise på et av dette bed & breakfast-hotellets mange spisesteder, som omfatter 2 restauranter og en kafé. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Julemiddag (24. desember) per voksen: MAD 500
- Julemiddag (24. desember) per barn: MAD 350 (opptil 10 år)
- Nyttårsmiddag (1. januar) per voksen: MAD 600
- Nyttårsmiddag (1. januar) per barn: MAD 400 (opptil 10 år)
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: MAD 11.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
- Administrasjonsavgift: MAD 25 per person per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 200 MAD per rom
- Avgift for flyplasstransport per barn: 200 MAD (opptil 18 år)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette bed & breakfast-hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
