Riad Dar Nejma
Marrakesh,
Marokko
Fasiliteter
- Air condition
- Spa
Om hotellet
Riad Dar Nejma ligger sentralt til i Marrakech. Bor du her, vil du ha kun 5 minutter å kjøre til Jemaa el-Fnaa og 7 minutter til Majorelle-hagen. Denne riaden med familievennlig profil ligger 0,3 mi (0,5 km) unna Bahia palass og 0,3 mi (0,5 km) unna Dar Tiskiwin museum. Føl deg som hjemme i et av de 9 aircondition-avkjølte gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner (på forespørsel). Rommene har safe og flaskevann (inkludert), og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Bahia palass - 0,5 km
Dar Tiskiwin museum - 0,5 km
Dar Si Said-museet - 0,7 km
Ben Salah-moskeen - 0,7 km
Marokkansk kulinarisk kunstmuseum - 0,8 km
Jemaa el-Fnaa - 0,8 km
Place El Moukef - 0,9 km
Slat al-Azama-synagogen - 0,9 km
Miaara jødiske kirkegård - 0,9 km
Souk Semmarine - 1 km
Souk El Bahja - 1 km
Souk i Medinaen - 1 km
Place des Ferblantiers - 1 km
Place Des Epices - 1 km
Maison de la Photographie - 1,1 km
Nærmeste store flyplass er Marrakech (RAK-Menara) - 8,1 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig i nærheten. Skjem bort deg selv med massasjer eller nyt utsikten fra en takterrasse og en hage. Denne riaden har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og TV i fellesområdet. Kom og spis lunsj eller middag på Restaurant Nejma, en restaurant som spesialiserer seg på lokale og internasjonale retter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 12.00.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: MAD 25.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 150 MAD (én vei)
- Avgift for ekstraseng: 150.0 MAD per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Lokale lover kan forby ugifte gjester å dele rom. Gjestene må fremvise vigselsattest dersom overnattingsstedet ber om det.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte denne riaden før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Opptil 2 barn som er 1 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
- Alkohol serveres ikke på dette overnattingsstedet.
