Zain International Hotel

Deira, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Flyplass Dubai (DXB): 16.8 km
  • Flyplass Dubai World Central (DWC): 63.7 km

Gjesters vurdering

| 3,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Zain International Hotel i Dubai (Deira) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Dubai Creek og Gull souk. Dette hotellet ligger 4,3 mi (6,9 km) unna Dubai World Trade Centre og 5,1 mi (8,3 km) unna Dubai cruiseterminal. Føl deg som hjemme i et av de 77 gjesterommene, som har minibar. Rommene har egen balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med separat badekar og dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Al Ghurair-senteret - 0,5 km
Fish Roundabout - 0,8 km
Reef kjøpesenter - 1,1 km
Deira Twin Towers kjøpesenter - 1,2 km
Deira klokketårn - 1,3 km
Burj Nahar kjøpesenter - 1,3 km
Naif Souq - 2,1 km
Elveparken - 2,2 km
Krydder-souk - 2,4 km
City Centre Deira - 2,4 km
Deira kryddermarked - 2,5 km
Gull souk - 2,5 km
Hindi Lane - 3,3 km
Sheikh Saeed Al Maktoums hus - 3,4 km
Den store moskee - 3,4 km

De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 5,3 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 29,7 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 60,5 km

Foretrukket flyplass for Zain International Hotel er Dubai (DXB - Dubai int.).

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Du tilbys blant annet en nattklubb og wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Dette hotellet tilbyr også frisørsalong, TV i fellesområdet og salgsautomat. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (døgnet rundt). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: AED 300.00 per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 10.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 10.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 10.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. AED 25.00 for voksne og AED 15 for barn
  • Avgift for ekstraseng: 75 AED per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Lokale lover kan forby ugifte gjester å dele rom. Gjestene må fremvise vigselsattest dersom overnattingsstedet ber om det.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.

Kart

Laster inn søkeresultater...