Canopy by Hilton Reykjavik City Centre

Reykjavik, Island Flagget til Island

Fasiliteter

  • Bar
  • Treningsrom
  • Flyplass Keflavík (KEF): 47.7 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Canopy by Hilton Reykjavik City Centre som ditt overnattingssted i Reykjavík, vil du ha Laugavegur like rundt hjørnet og bare 9 minutter å gå til Reykjavík havn. Dette hotellet ligger 0,3 mi (0,4 km) unna Harpa og 0,1 mi (0,1 km) unna Nasjonalbiblioteket. Føl deg som hjemme i et av de 112 gjesterommene, som også har kjøleskap og espressomaskin. Sengen har memory foam-madrass og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med en 40-tommers LCD-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Laugavegur - 0,1 km
Nasjonalteateret på Island - 0,1 km
Nasjonalbiblioteket - 0,1 km
Arnarholl-statuen - 0,2 km
Det islandske fallosmuseet - 0,2 km
Skólavörðustígur - 0,3 km
Austurvöllur - 0,3 km
Domkirken - 0,4 km
Reykjavík domkirke - 0,4 km
Domkirken - 0,4 km
Alltinget - 0,4 km
Reykjavik kunstmuseum - 0,4 km
Harpa - 0,4 km
Reykjavik bibliotek - 0,4 km
Reykjavíkurtjörn - 0,5 km

De nærmeste flyplassene er:
Reykjavik (RKV-Reykjavik innenlands) - 2,5 km
Keflavik internasjonale flyplass (KEF) - 50,8 km

Foretrukket flyplass for Canopy by Hilton Reykjavik City Centre er Keflavik internasjonale flyplass (KEF).

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Du tilbys blant annet et treningssenter og wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Dette hotellet har dessuten gavebutikk/kiosk og bankettsal. Spis deg god og mett på lokale retter på Restaurant Geiri Smart, en restaurant med en bar/lounge. Du kan også få deg en matbit på kafeen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: ISK 800.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Parkering mot betaling i nærheten: ISK 3000 per dag
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...