The Grand Hotel Sharm El Sheikh -

Hadaba, Egypt Flagget til Egypt

Fasiliteter

  • Bar
  • •
  • Flyplass Sharm el-Sheikh (SSH): 20.1 km

Om hotellet

Med sin beliggenhet i Sharm El Sheikh (El Hadaba) er The Grand Hotel Sharm El Sheikh - All inclusive mindre enn en 5 minutters kjøretur fra Rødehavet og Naama-bukta. Føl deg som hjemme i et av de 627 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, hårføner og tøfler. Rommet har telefon, samt safe og vannkoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Rødehavet - 0,5 km
Ras Mohammed nasjonalpark - 0,6 km
Il Mercato Mall - 1,2 km
Alf Leila Wa Leila - 2,3 km
Hadaba-stranden - 2,9 km
El Fanar fyrtårn - 3 km
Naama-bukta - 3,1 km
Ras um Sid - 3,1 km
Metro Sharm El Sheikh Market - 3,1 km
Sharm gamle marked - 3,4 km
Pickalbatros Aqua Blu Sharm El Sheikh - 3,5 km
Al-Sahaba-moskeen - 3,6 km
Sharm El-Sheikhs gamleby - 3,7 km
Al Musterfa-moskeen - 3,7 km
Den himmelske katedralen - 4,2 km

Nærmeste store flyplass er Sharm El Sheikh (SSH-Sharm El-Sheikh internasjonale flyplass) - 18,3 km

Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Tilbring dagen på den private stranden eller ta et bad i et av stedets 10 utendørsbassenger. Som gjest på The Grand Hotel Sharm El Sheikh - All inclusive kan du innta et måltid på Sharm restaurant eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Stedet har en strandbar samt 6 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 11.00.
  • Lokale lover kan forby ugifte gjester å dele rom. Gjestene må fremvise vigselsattest dersom overnattingsstedet ber om det.
  • Ett barn som er 5 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er nødvendig med bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...