Toni's Guesthouse

Kavos, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Bar
  • Air condition
  • Flyplass Korfu (CFU): 45.8 km

Gjesters vurdering

| 4,8/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Toni's Guesthouse i Korfu som overnattingssted, bor du ved sjøen, mindre enn en 10 minutters kjøretur unna både Kavos strand og Tsilaria-sjøen. Dette gjestehuset ligger 15,6 mi (25,1 km) unna Igoumenitsa havn og 0,1 mi (0,1 km) unna Det joniske hav. Føl deg som hjemme på et av de 10 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har safe og vannkoker, og rengjøring tilbys én gang per opphold. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Det joniske hav - 0,1 km
Kavos strand - 1,6 km
Tsilaria-sjøen - 1,7 km
Agios Petros-stranden - 2,8 km
Capo di Corfu - 3,2 km
Parakládi-stranden - 3,2 km
Lefkimmi havn - 4,3 km
Melikia-stranden - 6,7 km
Kanoula strand - 7,1 km
Bouka Beach - 7,2 km
Kánoulas strand - 7,2 km
Skalia strand - 9,7 km
Molos-stranden - 11,2 km
Gardenos-stranden - 13,7 km
Santa Barbara-stranden - 13,9 km

Den foretrukne flyplassen for Toni's Guesthouse er Korfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 45,5 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Du tilbys blant annet et sesongbasert utendørsbasseng og kan nyte utsikten fra en terrasse. Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Korfu pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 24. mai til 26. september.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.00 og kl. 21.00.

Kart

Laster inn søkeresultater...